ServiceNow w 
12 tygodni -  FastTrack 

reporting-1

Ustalony zakres i budżet

time-1

Krótki czas wdrożenia

90percent-pl
12 weeks pl

Wybierz FastTrack gdy:

partnerapps

Szukasz najwyżej ocenianego rozwiązania ITSM, ale obawiasz się, że projekt pochłonie zbyt dużo twojego budżetu, czasu i zasobów.

security

Poszukujesz platformy IT Service Management, którą można rozwijać i dodawać kolejne rozszerzenia, wraz z rosnącymi wymaganiami.

security

Wiesz, że twoja organizacja potrzebuje nowego rozwiązania ITSM, aby kontynuować cyfrową transformację i zależy ci na wdrożeniu go jak najszybciej.

Obejrzyj webinar o wdrożeniach ITSM

SPOC FastTrack pozwala organizacjom na rozpoczęcie korzystania z najwyżej ocenianego rozwiązania ITSM przy minimalnych kosztach oraz wewnętrznych nakładach, które nie przytłoczą organizacji. Taki sposób wdrożenia sprawi, że szybko zaczniesz czerpać zyski 
z najlepszych praktyk ServiceNow.

mobileapps

Incident Management

50% mniej czasu poświęcanego na rozwiązywanie incydentów. Dostępny kontakt z pomocą techniczną w celu śledzenia i rozwiązywania problemów.

servicecatalog

 Request Fulfillment

Czas świadczenia usług skrócony o 50% przez usprawnienie przepływu pracy i zautomatyzowanie najczęstszych zadań. Selekcja i w pełni automatyczny podział na grupy robocze.

serviceportal

Service Portal

Świadczenie usług za pośrednictwem  łatwego w obsłudze portalu, dostępnego z dowolnego urządzenia. Angażujące środowisko aplikacji zwiększające produktywność użytkowników.

changemanagement

Change Management

Skrócenie czasu procesu zmiany o 96%. Ograniczenie nieudanych zmian i redukcja kosztów, dzięki automatycznemu wykrywaniu konfliktów i ocenie ryzyka.

Porozmawiajmy o twoich potrzebach

FastTrack timeline

Skup się na świadomym opracowywaniu rozwiązania, a nie na czasochłonnym ustalaniu zakresu projektu. Skorzystaj z platformy ServiceNow ITSM już po 12 tygodniach.

timeline pl (2)

FastTrack daje nieograniczone możliwości wdrażania kolejnych rozwiązań ServiceNow w przyszłości

„FastTrack to nasze nowe unikalne podejście oparte na wielu doświadczeniach wdrożeniowych ITSM zdobytych w ciągu ostatnich 10 lat. Daje naszym klientom możliwość szybszego wdrożenia platformy ServiceNow. Nie muszą zamrażać swoich zasobów i zespołu, aby skoncentrować się na złożonym wdrożeniu. Zajmiemy się wszystkim za nich."

Sylwester Jassa, PreSales Manager Business Solution Consultant

Sylwester_Jassa

Umów się na konsultację FastTrack